עולם פנסיוני משתנה
 
 
 

פנסיה וגמל

 

עולם פנסיוני משתנה

ב 20/11/18 התקיים כנס עוקץ פנסיה למעסיקים ומייצגים. בכנס דיברנו על תקנות הדיווח החדשות - הרלוונטיות לכלל המעסיקים במשק החל ממשכורת ינואר 2019, ועל הפתרונות שיש עבור מעסיקים. לאור הדרישה הרבה, נקיים כנסים דומים במהלך חודש דצמבר בת"א ובחיפה.

תחילה אני רוצה להודות לכל מי שהשתתף בכנס, כולי תקווה שכל אחת ואחד מכם הפיק את המירב מהיום הזה ,כל שאלה שיש לכם נשמח לענות לכם. שמחתי מאד לראות שכל כך הרבה אנשי מקצוע צמאים לקבלת מידע על העולם הפנסיוני ובפרט על תקנות התשלומים והדיווח במבנה אחיד.

עקב הביקוש הרב שהיה לכנס וכתוצאה מכך שההרשמה נסגרה מוקדם מהצפוי (הביקוש עלה על ההיצע ) אנחנו מתכננים לעשות כנסים נוספים, בת"א ב 20/12/18 ובחיפה ב 25/12/18 -  אנא עקבו אחר הפרסומים באתר www.kariera.co.il .

להלן סקירה קצרה על התכנים שהיו בכנס :

דברי פתיחה 

את דברי הפתיחה נשא מנכ"ל קבוצת עוקץ מערכות ,חיים מולכו, חיים נתן סקירה לגבי פעילות הקבוצה ב 30 השנה האחרונות, דיבר על ההובלה של קבוצת עוקץ בכל מה שקשור לטכנולוגיה ולחדשנות .

הרצאה בנושא חובותיו ומקומו של המעסיק בעידן של שינויים 

בחלק הזה המטרה שלי הייתה לנסות להסביר באופן פשוט נושא מורכב כמו תקנות התשלומים והדיווח במבנה אחיד, הרקע לשינוי, דגשים בדיווח וכמובן לעשות סדר לגבי הנושאים שבאחריות המעסיק ואלה שבאחריות הגוף המוסדי, הסוכן ו/או העובד, סקירה לגבי רגולציה הקשורה ישירות אליכם וכמובן גם להסביר קצת עלינו, על עוקץ פנסיה והערך המוסף שאנחנו נותנים לכם בשירותי התפעול.

הרצאת מייצג אורח

את ההרצאה הזו העביר רו"ח אלי בראשי , אלי הרצה לגבי היתרונות עבורו כמייצג של לקוחות בשימוש הן במערכת השכר של עוקץ והן בשירותי התפעול של עוקץ פנסיה 

אחריות המעסיק לפנסיה של עובדיו, המעסיק בעולם הפנסיוני החדש

את ההרצאה הזו העביר היועץ הפנסיוני , איציק אסטרייכר, איציק הרצה על הנושאים כגון : חובת הפקדה לתכנית פנסיונית, זכות הבחירה של העובד, קרן פנסיה ברירת מחדל, מערכת היחסים מעסיק/עובד/מנהל הסדר והפתרון האופטימלי עבור המעסיק התקשרות עם חברת תפעול 

פאנל מומחים 

החלק האחרון ולדעתי לא פחות חשוב מההרצאות שקדמו לו היה פאנל המומחים, בחלק זה אפשרנו לכם להשתתף ולשאול אותנו שאלות, מניסיון, אחרי סבב הרצאות צצות לא מעט שאלות ולכן המטרה הייתה שתוכלו לשאול אותן בסמיכות להרצאות, מפידבקים שקיבלנו החלק הזה באמת תרם והיה מוצלח מאד

 

אני מאחל לכולכם שיהיה דיווח במבנה אחיד קל, מי מבניכם שכבר מדווח ומי שיתחיל לדווח משכר ינואר 2019 

מי מבינכם שעדיין לא לקוח של עוקץ פנסיה נשמח מאד שתצטרפו אלינו 

להתראות בכנס הבא


מאת: ירון הרן - מנכ"ל עוקץ פנסיה

פתרונות מתקדמים לתפעול פנסיוני עבור מעסיקים.

 

 
 
 

הרשמה חינם למגזין:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 
 

הצטרפו לעוקץ בפייסבוק